Aktuality

Turíce spolu

08.06.2019

Ak sa z rôznych dôvodov nemôžeš zúčastniť festivalu Lumen, srdečne Ťa pozývame stráviť predvečer Turíc spolu s nami a prísť na:

OTVORENÉ MODLITEBNÉ STRETNUTIE "TURÍCE SPOLU"

8. júna (sobota) od 17:00 do 22:00

v priestoroch spoločenstva Martindom na Rožňavskej 17.


Program:

17:00 Sv. Omša (slúži o. Jozef Pajerský)

18:00 Prestávka, malé občerstvenie

19:00 Chvály

21:00 Adorácia

22:00 Záver

 

Chces pomôcť?

Napíš nám na lifenet@mladezba.sk

Občerstvenie: Budeme vďační ak prinesieš a podelíš sa s Tvojimi pekárskymi či inými dobrotami na skromné občertvenie, prípadne ak si ochotný/á mať chvíľu službu pri občerstvení.

Upratovanie: Ak vieš prísť polhodinku pred sv. omšou pomôcť s chystaním, alebo zostať chvíľu po adorácii pomôcť s  upratovaním, potešíme sa.

Detská služba nie je zabezpečená.

Doprava:

Autom: 50 parkovacích miest sa nachádza priamo pred budovou v areáli. V prípade potreby sa dá parkovať aj pozdĺž Rožňavskej.

MHD: zastávka Rádiová 53, 58, 63, 96, 65, 204, 205 (viď mapa).

 

Poznámka: Vchod do areálu je označený názvom susediacej firmy “MARIMEX”

Tešíme sa na Teba

Kontakt: lifenet@mladezba.sk

 

Pridaj do kopy svoje 2%

14.02.2019

 

Vyhlásenie

Potvrdenie o zaplatení dane - na kontrolu tlačiva

 

Ďakujeme všetkým, ktorí  vďaka 2% podporujú naše aktivity. Vďaka Vašej podpore sa v minulom roku  podarilo  uskutočniť:

- vedenie a chod BAŠky – Bratislavskej animátorskej školy,

- organizovanie podujatí: Cliptime – arcidiecézne stretnutie mladých ľudí, Martincup, víkendoviek Misijného tímu pre birmovancov a iné skupiny a množstvo ďalších podujatí

- rekonštrukcia  budovy arcidiecézneho centra mládeže ACM Vinica, ktoré si ešte stále vyžaduje  veľa práce pre potreby fungovania centra prijatia

Opäť sa blíži čas, kedy budete môcť pomôcť  aktivitám mladých a samotnej rekonštrukcii budovy zaslaním Vašich 2% alebo 3%. Preto by sme Vás aj tento rok chceli osloviť s prosbou o zaslanie 2%, 3 % z Vašich daní práve pre našu organizáciu. Vopred Vám ďakujeme za Vaše príspevky!

POKYNY NA POUKÁZANIE 2%, 3% PRE ČINNOSŤ  ACM VINICA A KMBA

  1. Pre ZAMESTNANCOV, ktorí požiadali svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov.
  2. PreFYZICKÉ OSOBY, ktoré si samé podávajú daňové priznanie.
  3. Pre PRÁVNICKÉ OSOBY.

.................................................................................................................................................

V prípade otázok nás kontaktujte: tel.: 0903/982 638 alebo  e-mail: info@mladezba.sk

Začala nová BAŠ-ka

21.11.2018

9. - 11. novembra sa uskutočnila prvá víkendovka nového desiateho ročníka Bratislavskej animátorskej školy. Víkend sa niesol v duchu témy KTO SOM? Bol tu kopec srandy ale aj tichý modlitbový čas pred Eucharistiou. Psychologička nám pomohla nájsť v sebe dobré veci, ktoré sme dostali od Boha a zároveň určiť tie, na ktorých môžeme ešte popracovať.

Tešíme sa na ďalší víkend!

MARTINCUP 2018

MARTINCUP 2018

23.10.2018

MartinCUP je diecézny futsalový futbal určený pre mladých futbalistov nehrajúcich na profesionálnej úrovni, práve preto, aby sme dali priestor všetkým mladým s chuťou zahrať si futsal a dali tiež priestor neobjaveným talentom. Chceme poukázať tiež na to, že akýkoľvek šport je najprv a hlavne o radosti zo života, ktorý nám dal Boh, a spoločenstve, ktoré chutí, keď sa zdieľa.

V tomto turnaji súťažia 5 členné futsalové družstvá, v jednom tíme sú však povolení ďalší traja striedajúci hráči.

Patrónom futsalového turnaja je sv. Ján Pavol II. a patrón našej arcidiecézy sv. Martin z Tours, podľa ktorého je pomenovaný aj tento turnaj.

Pravidlá si môžeš prečítať tu.