Aktuality

BAŠ XI.

BAŠ XI.

16.01.2020

Nový ročník BAŠ XI. mal v janurári druhú víkendovku, zameranú na komunikáciu. Baš XI. je 36 mladých túžiacich po Bohu a hľadajúcich formáciu. Spolu s novým tímom sme si užili skvelý čas bohatý na modlitbu, priateľstvá a zábavu.

Terasové sedenie

Terasové sedenie

10.01.2020

 

Vďaka Vám a Vašej pomoci sa nám v ACM Vinica podarilo upraviť záhradu pre mládež, skautov, matky s deťmi a vytvoriť tým priestor na oddych, voľnočasové aktivity a vzdelávanie. Vybudovali sme terasové sedenie prepojené so záhradou, čím vzniklo nové miesto na prednášky, rekreáciu a aktivity zamerané na formáciu mládeže. Srdečne ďakujeme všetkým Vám za vašu pomoc a BSK za finančnú podporu. V našej záhradke ste kedykoľvek vítaní a tešíme sa na Vašu návštevu!
Tento projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj – najlepšie miesto pre život

Turíce spolu

08.06.2019

Ak sa z rôznych dôvodov nemôžeš zúčastniť festivalu Lumen, srdečne Ťa pozývame stráviť predvečer Turíc spolu s nami a prísť na:

OTVORENÉ MODLITEBNÉ STRETNUTIE "TURÍCE SPOLU"

8. júna (sobota) od 17:00 do 22:00

v priestoroch spoločenstva Martindom na Rožňavskej 17.


Program:

17:00 Sv. Omša (slúži o. Jozef Pajerský)

18:00 Prestávka, malé občerstvenie

19:00 Chvály

21:00 Adorácia

22:00 Záver

 

Chces pomôcť?

Napíš nám na lifenet@mladezba.sk

Občerstvenie: Budeme vďační ak prinesieš a podelíš sa s Tvojimi pekárskymi či inými dobrotami na skromné občertvenie, prípadne ak si ochotný/á mať chvíľu službu pri občerstvení.

Upratovanie: Ak vieš prísť polhodinku pred sv. omšou pomôcť s chystaním, alebo zostať chvíľu po adorácii pomôcť s  upratovaním, potešíme sa.

Detská služba nie je zabezpečená.

Doprava:

Autom: 50 parkovacích miest sa nachádza priamo pred budovou v areáli. V prípade potreby sa dá parkovať aj pozdĺž Rožňavskej.

MHD: zastávka Rádiová 53, 58, 63, 96, 65, 204, 205 (viď mapa).

 

Poznámka: Vchod do areálu je označený názvom susediacej firmy “MARIMEX”

Tešíme sa na Teba

Kontakt: lifenet@mladezba.sk

 

Začala nová BAŠ-ka

21.11.2018

9. - 11. novembra sa uskutočnila prvá víkendovka nového desiateho ročníka Bratislavskej animátorskej školy. Víkend sa niesol v duchu témy KTO SOM? Bol tu kopec srandy ale aj tichý modlitbový čas pred Eucharistiou. Psychologička nám pomohla nájsť v sebe dobré veci, ktoré sme dostali od Boha a zároveň určiť tie, na ktorých môžeme ešte popracovať.

Tešíme sa na ďalší víkend!