katRande.ORG

katRande.ORG je katolícka zoznamka pre slobodných, ktorí hľadajú vo viere partnerov pre život.

Ponúka Vám serióznu, vysoko bezpečnú a dômyselnú zoznamku, ktorá Vám jednoducho a anonymne pomôže spoznať nových, kresťansky orientovaných a nezadaných ľudí.

Ako člen katRande.ORG môžete nazrieť do iných profilov, hľadať partnera podľa kritérií veku, vzdialenosti, záľub, ći ľubovoľne kontaktovať iných prostredníctvom správ alebo chatu. Organizované sú taktiež mnohé udalosti a akcie pre slobodných, alebo sú rozoberané rôzne témy na spoločných diskusiách a fórach.

 

KatrandeFoto

 

Kresťanský motivovaný test zhody medzi členmi Vám ukáže, kto by sa k Vám najlepšie hodil. Bol vytvorený na základe rozhovorov s kňazmi, psychológmi a staršími manželskými pármi. Sú v nich otázky týkajúce sa viery, životných hodnôt či každodenných zvykov. A ak niekto, kto je Vám obzvlášť sympatický, tiež zdieľa Vaše sympatie, diskrétne o tom budete informovaní.

Rímsko-katolícky kňaz Pavol Hudák, rektor Domu Anky Kolesárovej, ktorý sobášil už niekoľko párov, ktoré sa zoznámili cez internet, hovorí: "Pri zoznamovaní budťe opatrní, prezentujte sa jasne a pravdivo a nehľadajte dokonalého partnera. Nezabúdajte, že čistota chráni vaše srdica."

katRande.ORG je súčasťou medzinárodnej katolíckej platformy, čo znamená, že ak chcete, môžete spoznávať slobodných katolíkov nie len zo Slovenska a Čiech, ale aj z Rakúska, Nemecka, Maďarska, Slovinska, Chorvátska, Lotyšska, Litvy a Portugalska.

Vo viacerých mestách sú organizované speed datingy a víkendové duchovné obnovy, kde sa naši členovia môžu osobne zoznámiť.

Ako povedal Albert Einstein: "Každý má dve možnosti. Sme buď naplnení láskou..., alebo strachom." Tak majte odvahu a skúste, čo pre Vás pripravil Pán! Možno práve na portály katRande.ORG stretnete svoju životnú lásku.

Vedeli ste, že zoznámením cez inzerát začali svoj vzťah aj rodičia emeritného pápeža Benedikta XVI.? Jeho otec si v roku 1920 ako 43-ročný podal inzerát v miestnych novinách a o 6 mesiacov neskôr sa ženil. O šesť rokov neskôr sa narodil Jozef Ratzinger.

 

KONTAKT:

www.katRande.org
e-mail: office@katrande.org
tel: +421 910 911 686