KTO SME

 

 

KLÁRA Magulová

 

Volám sa Klára a milujem smiech a radosť! Rada si prečítam dobrú knihu či zahrám na klavíri chválové pesničky. A samozrejme,teším sa z každej maličnoasti, ktorú mi Ježiš pošle do všedného dňa!

 

 

 

 

 

 

 

 

RASŤO Kavoň

 

Hola amigos! Moje meno je Rasťo a som z Trnavy. Mám 18 rokov a študujem na gymnáziu Angely Merici. Veľmi rád čítam (najmä autora C.S.Lewisa), ale nepohrdnem ani dobrým filmíkom. Rád si však svoju energiu vybíjam aj na bicykli, na ihrisku, v zime na lyžiach, alebo proste len tak s kamarátmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KIKA Kaniková

 

 

Volám sa Kika. Pochádzam z Trnávky, farnosť Báč. Študujem na Slovenskej technickej univerzite (STU) v BA na Stavebnej fakulte a vo svojom voľnom čase pomáham v Arcidiecéznom centre pre mládež v Rači.
A keďže mne tiež pomohli mladí ľudia dostať sa k viere v Boha tak i mne ležalo na srdci pomôcť mladým a preto som istý čas pôsobila v misijnom time.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EVKA Brisudová

 

Do misijneho tímu som sa prihlásila najmä kvôli tomu, aby som mohla ukázať ostatným, ako Boh koná a prihovára sa aj cez hudbu.
Mňa cez ňu privolal k sebe a vďaka nemu mám nový život, nový cieľ, nový výhľad a pohľad na seba, na ľudí okolo seba. Boh mi ukazuje aká som ja pre neho dôležitá a všetko okolo (problémy, trápenia) sú maličké.
Toto túžim odovzdávať ďalej.
Moje motto: "Kto spieva dvakrát sa modlí!" (sv. Augustín).