MartinCup

MARTINCUP je každoročný futsalový turnaj miništrantov Bratislavskej arcidiecézy, ktorý organizujeme v dvoch kategóriách (do 15 rokov a 15-25).

Chceme poukázať na to, že akýkoľvek šport je najprv a hlavne o radosti zo života, ktorý nám dal Boh, a spoločenstve, ktoré chutí, keď sa zdieľa.

V tomto turnaji súťažia 5 členné futsalové družstvá, v jednom tíme sú však povolení ďalší traja striedajúci hráči.

Patrónom futsalového turnaja je sv. Ján Pavol II. a patrón našej arcidiecézy sv. Martin z Tours, podľa ktorého je pomenovaný aj tento turnaj.

!!!AKTÁLNE INFO POZRI TU NIŽŠIE!!!

MARTINCUP 2018 sa uskutoční v nasledujúcich termínoch:

- dekanátne kolá: usporadúvajú sa v jednotlivých dekanátoch. Hlavný zodpovedný za organizáciu je kňaz KMBA za daný dekanát (ak neviete, kto to je u vás, kliknite sem). Dekanátne kolá treba absolvovať do 21. októbra 2018. Ak sa v dekanáte nájde len jedno mužstvo a nemá konkurenta, môže sa kvalifikovať aj priamo, ale musí o tom informovať zodpovedného kňaza za svoj dekanát.

- diecézne kolá MARTINCUPU sa budú konať 27.10.2018 (kategória starší) a 17.11.2018 (kategória mladší). Miesto konania diecézneho kola turnaja je Bratislava-Rača (!!!prosíme zaregistrovať túto zmenu - oproti pôvodnému plánu sme kvôli lepším podmienkam presunuli miesto konania z Dúbravky do Rače!!!).

PREDBEŽNÝ PROGRAM DIECÉZNEHO KOLA:

8:30 svätá omša v Kostole Panny Márie - Pomocnice kresťanov (Detvianska ulica, zastávka Cintorín Rača), po nej vylosovanie, oboznámenie o pravidlách turnaja a presun do športovej haly (telocvičňa SOŠ Na pántoch, vstupuje sa odzadu zo strany ihriska, kde je vstup do plavárne )

9:30 začiatok turnaja

14:00 predpokladaný čas finálového zápasu (závisí od počtu prihlásených mužstiev)

 

PRIHLÁSENIE MUŽSTVA:

účastníci diecézneho kola MARTINCUPU sú povinní prihlásiť sa cez tento formulár minimálne 5 dní pred začiatkom turnaja cez teno formulár.

Ak vás zaujímajú vaši súperi, môžete si pozrieť ich zoznam v sekcii "výsledky", ktorú postupne aktualizujeme.

Viac info na čísle: 0915606058 alebo na maili: info@mladezba.sk