MartinCup

!!!AKTÁLNE INFO POZRI TU NIŽŠIE!!!

Informácie o diecéznom kole Martin Cupu - kategória mladší:

Dátum: 17.11.2018
Miesto turnaja: Bratislava - Karlova Ves (najprv kostol sv. Františka, potom telocvičňa Spojenej školy sv. Františka, Karloveská 32, pozri link na mapku)
Program:
11:00 začiatok registrácie (kostol sv. Františka) - prosíme účastíkov turnaja, aby prišli včas a zaregistrovali sa, aby sa mohlo začať hrať v dohodnutom čase
11:30 svätá omša pre všetkých účastníkov turnaja (kostol sv. Františka), po sv. omši je rozlosovanie a oboznámenie s pravidlami turnaja
12:30 presun do telocvične
13:00 - 15:30 zápasy
15:30 - vyhodnotenie turnaja, odovzdanie cien
Ďalšie informácie:
Prihlásených je 4-5 mužstiev. Predpokladaný počet zápasov, ktoré odohrá každé mužstvo je 3-4 zápasy (každý 2x8min).
V kategórii mladších sa bude hrať na malé brány.

 

PRIHLÁSENIE MUŽSTVA:

účastníci diecézneho kola MARTINCUPU sú povinní prihlásiť sa cez tento formulár minimálne 5 dní pred začiatkom turnaja (teda najneskôr do 12.11.2018) cez teno formulár.

Ak vás zaujímajú vaši súperi, môžete si pozrieť ich zoznam v sekcii "výsledky", ktorú postupne aktualizujeme.

Viac info na čísle: 0915606058 alebo na maili: info@mladezba.sk


MARTINCUP je každoročný futsalový turnaj miništrantov Bratislavskej arcidiecézy, ktorý organizujeme v dvoch kategóriách (do 15 rokov a 15-30).

Chceme poukázať na to, že akýkoľvek šport je najprv a hlavne o radosti zo života, ktorý nám dal Boh, a spoločenstve, ktoré chutí, keď sa zdieľa.

V tomto turnaji súťažia 5 členné futsalové družstvá, v jednom tíme sú však povolení ďalší piati striedajúci hráči.

Patrónom futsalového turnaja je sv. Ján Pavol II. a patrón našej arcidiecézy sv. Martin z Tours, podľa ktorého je pomenovaný aj tento turnaj.

MARTINCUP 2018 sa uskutoční v nasledujúcich termínoch:

- dekanátne kolá: usporadúvajú sa v jednotlivých dekanátoch. Hlavný zodpovedný za organizáciu je kňaz KMBA za daný dekanát (ak neviete, kto to je u vás, kliknite sem). Dekanátne kolá treba absolvovať do 21. októbra 2018. Ak sa v dekanáte nájde len jedno mužstvo a nemá konkurenta, môže sa kvalifikovať aj priamo, ale musí o tom informovať zodpovedného kňaza za svoj dekanát.

- diecézne kolá MARTINCUPU sa budú konať 27.10.2018 (kategória starší) a 17.11.2018 (kategória mladší).